Тут надають

якісні послуги!

Дар’ївська територіальна громада

04.07.2024 12:53

Актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади

6686721f64aa6__РТГ.png

НАГАДУЄМО про необхідність актуалізації персональних даних в РТГ!

З моменту відновлення доступу до Реєстру територіальної громади, дані щодо мешканців громади наповнюються щоденно. Адміністраторами відділу ЦНАП Дар'ївської сільської ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті Дар'ївської громади.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою або дані громадян просто не внесені до РТГ.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Громадяни, дані яких внесені в Реєстр та актуалізовані, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг.

Тому, звертаємось до всіх мешканців громади!

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою  місця реєстрації, мешканцям Дар'ївської територіальної громади пропонуємо, у зручний для кожного спосіб, звернутися до Центру надання адміністративних послуг з метою уточнення:

✅ чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

✅ чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

• внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади жителі громади зможуть отримати Витяг про місце реєстрації.

📌 ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

📌 свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

📌 правовстановлюючі документи на житло;

📌 свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Вся додаткова інформація за телефоном +38(096)6657858.